شماره خط یک: 677 554 88-021
شمـاره خـط دو: 679 555 88-021

آدرس: تهران - یوسف آباد، خیابان جمال‌الدین اسد آبادی، نبش خیابان 13، (برج پرشیا)، واحد 82-81

ایمیل: info@radmechanic.com

راه‌اندازی خط ١٣٢ كیلوولت تأمین برق تلمبه‌خانه
راد مکانیک اهواز
آذر ۲۹,۱۴۰۱
1122بازدید

راه‌اندازی خط ١٣٢ كیلوولت تأمین برق تلمبه‌خانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،به نقل از روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت علی جعفرزاده درباره اجرای خط تأمین برق تلمبه‌خانه شماره ۴ گوره به جاسک اظهار کرد: در ادامه پروژه برق‌رسانی به این تلمبه‌خانه، خط ١٣٢ کیلوولت این طرح راه‌اندازی شد و در مدار قرار گرفت.
وی افزود: این خط انتقال برق ۵۵ کیلومتری از پست ۴٠٠ کیلو ولت شهرستان لامرد آغاز می شود و پس از سپری کردن مسیرهای کوهستانی و سخت‌گذر، در تلمبه‌خانه شماره ۴ خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک در شهر فداغ پایان می‌یابد.
به گفته مجری طرح خط لوله گوره – جاسک، خط انتقال برق تلمبه‌خانه شماره ۴ در مدت زمانی کمتر از پیش‌بینی اولیه انجام شد و بعد از انجام تمامی تست‌های مربوط، با تکمیل پست تلمبه‌خانه در مدار قرار گرفت.
علی جعفرزاده تصریح کرد: یکی از تعهدات این خط تأمین برق و توسعه پست شهرستان لامرد بود که شرکت مهندسی و توسعه نفت با انجام تعهدات خود، پست برق را به برق منطقه‌ای استان فارس تحویل داد.

وی در پایان تأکید کرد: یکی از موضوع‌های حائز اهمیت این پروژه، همچون تمام پروژه‌های اجرایی طرح ملی گوره – جاسک استفاده از توان سازندگان داخلی است. به‌کارگیری پیمانکاران داخلی در این طرح همیشه اولویت اصلی شرکت متن است که این مهم با تلاش، همکاری و نظارت شبانه‌روزی همکاران انجام شد.

دسته بندی:

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

Related Articlesعضویت در خبرنامه سایت

    برای استفاده از مطالب، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت راد مکانیک است. ©

    مشاوره رایگان